سخنگوی شهرداری مشهد گفت:معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد طی حكمی به عنوان " قائم مقام صدا و سیمای خراسان رضوی " فعالیت خود را امروز رسما آغاز كرد.به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ،علی حامد مقدم افزود: با توجه به پیگیری های مكرر شهرداری مشهد در ارتباط با ادامه همكاری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد،"محمد صادق مركبی" در شهرداری مشهد،این امر از سوی صدا و سیمای خراسان رضوی موافقت نشد. وی با اشاره به این موضوع كه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ،كارمند رسمی صدا و سیمای خراسان رضوی به شمار می آید،گفت:طی این سال ها وی به عنوان مامور در شهرداری مشهد فعالیت داشتند.

 

حامد مقدم افزود:این در حالی است كه با توجه به رایزنی های مكرر شهرداری مشهد جهت تمدید حكم ماموریت ایشان از صدا و سیما به شهرداری ،متاسفانه این امر میسر نشد .
سخنگوی شهرداری مشهد افزود: طی سال ها حضور مدیریتی "سید محمد صادق مركبی"به عنوان "معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد"، فعالیت ها و اقدامات موفقی در خصوص مسایل فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد انجام شد.
لازم به یادآوری است : محمد صادق مركبی"؛ از مدیران موفق و موثر درشهرداری بوده و عملكرد و فعالیتهای این معاون فرهنگی و اجتماعی قابل تحسین بوده است.
گفتنی است ،مدت ها است كه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد را به عنوان مدیر كل صدا و سیما در استان های مختلف تعیین كرده بود اما شهرداری با رفتن وی موافقت نكرد .هم اكنون این تصمیم با مدیریت شهردارمشهد بوده و به منظور توسعه همكاری ها و بهره گیری بیشتر از ظرفیت وی در استان اتخاذ شده است.

منبع:شهرداری مشهد