قائم مقام وزیر دامداری و لبنیات دولت ایالتی پنجاب پاكستان در نشست مشترك با مسئولان شهرداری مشهد كه روز دوشنبه در تالار كوهسنگی برگزار شد، گفت: تلاش روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد در توسعه ی مناسبات فیمابین استانی ستودنی است. محمد جهان زیب خان ضمن تشكر از استقبال گرم شهرداری از هیاتهای پاكستانی نسبت به دانش فنی مهندسین ایرانی ابراز خرسندی كرد و گفت: بازدیدی از مترو داشتم که با تجربه و دانش داخلی طراحی و ساخته شده بود و به خاطر این پروژه به شما و همکارانتان تبریک می گویم و از ساخت این پروژه بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم....
وی گفت: شهرداری مشهد تمام تلاش خود را برای شهر و سرویس دهی به مردم به کار می برد. و من خیلی خوشحالم كه هیاتهای پاكستانی با این گروه پرتلاش همكاری نزدیكتری خواهند داشت.
قائم مقام وزیر دامداری و لبنیات دولت ایالتی پنجاب با اشاره به تفاهم نامه با کشتارگاههای مشهد خاطر نشان ساخت: تفاهم نامه هایی که دو طرف با آنها توافق کردند، بعضی ها در مرحله طراحی و برخی در مرحله اجرا است كه همکاری با کشتارگاه صنعتی مشهد و واکسن سازی رازی و پروژه طرح های شهری از جمله این تفاهم نامه ها هستند.
محمد جهان زیب خان با اشاره به مهمان نوازی و خونگرمی مردم مشهد پیشرفت چشمگیر شهر مشهد را از بركات حرم مطهر خواند و گفت: اینجا یک شهر مقدس است و ما این توفیق را داشتیم که از حرم مطهر امام رضا (ع) دیدن کنیم. ما امروز موفق شدیم که منظره شهر را از بالای کوهسنگی ببینیم و آن را شهری زیبا دیدیم.
لازم به ذكر است بازدید هیات پاكستانی به شهر مشهد در راستای توافق کلی بین استانداری خراسان رضوی و ایالت پنجاب به عمل آمده است. یاد آوری می شود این نشست به همت اداره روابط خارجی زیر نظر اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد برگزار شد.